Книжки по товарознавству

Кекси з начинками

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Кекси з начинками випускають кількох різновидів, у тому числі Кекс Датська казка з начинкою ківі в глазурі. Для нього використовують джем ківі на основі фруктово-ягідного пюре з доданням цукру, пектину та сорбату калію. Крім того, застосовують кондитерську глазур на рослинному жирі з доданням цукру-піску, какао-порошку, лецитину, ароматизатора «ванільний». Випускають масою 240 г, а 100 г виробу містить 22,1 г жиру.
Кекс Шарм готують на основі бісквіту, наповнений кремовою начинкою, глазурований кондитерською глазур'ю та оздоблений декором (рис. 13.3)..


Кекси 7 DAYS «Магдалена» випускають з абрикосовою, полуничною начинкою, з лимонним і кремом какао (рис. 13.4). Сировиною служить борошно пшеничне вищого ґатунку, цукор, яйця, жири рослинні, сироп інвертний, розпушувач, сіль, консервант, ароматизатор «лимон», «ванілін». Начинка готується з використанням пюре яблучного та абрикосового, з доданням цукру, пектину, лимонної кислоти, ароматизатора й консерванту. Випускають масою 200 г, а 100 г продукту містить 19,3 г жиру.

Ви бачите тільки 35% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.