Книжки по товарознавству

Кекси дріжджові

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Кекси дріжджові виробляють на вершковому маслі та маргарині. На вершковому маслі — кекс Весняний, Молочний, Домашній. Кекс Весняний має круглу форму, обсипану цукровою пудрою і подрібненими горіхами поверхню. Його маса 100, 500 і 1000 г. До складу кексу входять ізюм і цукати. Кекс Молочний має прямокутну форму, обсипану цукровою пудрою поверхню, містить ізюм і меланж. На маргарині виготовляють кекс Луганський, Здоров'я, Новий. Кекс Луганський має круглу форму, з двома паралельними надрізами, змащену яйцем поверхню. До рецептури виробів входить ізюм, сухе молоко, меланж. Маса кексу 0,5-1 кг, вологість (30±3) %.
Кекс Весільний готують з борошна пшеничного вищого ґатунку, дріжджів, солі, цукру, маргарину, молока, олії, яєць курячих, ваніліну, білка, кислоти лимонної та барвника. Енергетична цінність — 317 ккал. Реалізується ваговим (рис. 13.9).

Ви бачите тільки 37% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.