Книжки по товарознавству

Рулети поліпшені

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Корпорація Рошен виробляє фірмовий рулет Швейцарський із пшеничного борошна вищого ґатунку кількох різновидів: Вершково-ванільний, Трюфельний, Шоколадно-горіховий, Тірамісу (рис. 14.5). Рулет Вершково-ванільний готують з використанням рослинних жирів, меланжу, молока згущеного з цукром, молока сухого незбираного та знежиреного, з доданням какао-порошку, вермішеллє з білого шоколаду, вологоутримуючого агенту моно-пропілен-гліколю (Е1520), ароматизаторів «ваніль» та «вершки молока». Трюфельний рулет ароматизований «бренді» та «шоколад». Шоколадно-горіховий включає фундук смажений тертий, какао терте, какао-порошок, молоко сухе незбиране та знежирене, молоко згущене з цукром, ароматизатори «фундук» та «шоколад». Рулет Тірамісу містить кусочки білої шоколадної глазурі, порошки йогуртів та маскарпоне, какао-порошок, молоко згущене з цукром, ароматизатори «ваніль», «кава-марсала» та «тірамісу». Термін зберігання рулетів 6 міс.


Рис. 14.5. Швейцарський рулет вершково-ванільний (1), трюфельний (2), рулет тірамісу (3), шоколадно-горіховий (4)
Підприємства корпорації Рошен випускають бісквітні рулети Шоколадний, Вишня-крем, Абрикос-крем, Апельсин-крем, Згущене молоко, Шоколадний із темного бісквіту з шоколадно-кремовою начинкою, покритий шоколадною глазур'ю і декорований ясно-молочною глазур'ю (рис. 14.6). Основою начинки є пюре яблучне. Вироби готують з використанням глюкози, какао-порошку, рослинних жирів, молока згущеного з цукром, молока сухого незбираного та знежиреного, вологоутримуючих агентів: сорбітол і монопропілен-гліколь, ароматизаторів «шоколад», «ванілін». Рулети Вишня-крем та Абрикос-крем із світлого бісквіту з начинкою типу джем-крем із смаком вишні або абрикоса та декоровані шоколадною глазур'ю. Рулети Апельсин-крем і Згущене молоко виробляють із темного бісквіту. Для приготування начинки рулету бісквітного Абрикос-крем використовують барвники тартразин і понсо 4R, а Апельсин-крем — жовтий сонячний захід. Термін зберігання цих рулетів передбачений 6 місяців.


Рис. 14.6. Бісквітні рулети ТМ «Рошен» Апельсин-крем (І), Вишня-крем (2), згущене молоко (3)
Ці підприємства також випускають бісквітні міні-рулети: Шоколадно-горіховий, Полуниця-крем масою нетто 38 і 190 г та «Супер-міні» — Шоколадно-горіховий, Вершково-ванільний, Полуниця-крем, Лісова ягода масою нетто 38 г (рис. 14.7). Шоколадно-горіхові виробляють з темного бісквіту, з шоколадно-горіховою начинкою, покриті шоколадною глазур'ю і декоровані ясно-молочною глазур'ю. Ароматизаторами «супер-міні» рулетів є «лісова ягода» та «баурваніль».

Ви бачите тільки 45% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.