Книжки по товарознавству

Солодощі типу карамелі

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Солодощі типу карамелі представлені кількома видами, які вирізняються індивідуальними властивостями і складом.
Грильяж: випускають горіховим, арахісовим і мигдальним з масовою часткою ядер горіха 27,26 %, а також кунжутний, до складу якого, крім цукру-піску і патоки, входить 43 % підсушеного насіння кунжуту і трохи вершкового масла. Вироби мають квадратну або ромбоподібну форму. Виробляють також грильяж із смаком варення. З екструдованого рису готують грильяж Ласунка.
Козинак буває з мигдалю, арахісу, кешью, ядер абрикосових кісточок, ліщинового, волоського горіхів, насіння кунжуту,
ядер соняшника підсушеного без меду і з медом (рис. 15.1). Для виробництва 1т козинаків з горіхів витрачають 527,9 кг ядра горіха підсушеного, козинаків з кунжуту — 527,9 кг смаженого насіння, козинаку соняшникового без меду — 694,5 кг ядра соняшника підсушеного подрібненого. Вироби мають квадратну або ромбоподібну форми. В 1 кг міститься не менш як 50 шт. козинаків. Із нових видів представлений козинак соняшниковий з ізюмом або курагою.


Рис. 15.1. Козинак соняшниковий
Козинак Золоте ядро відноситься до діабетичних продуктів (рис. 15.2). Грильяжна маса у вигляді плиток прямокутної форми, належить до східних ласощів. Виготовляють на основі фруктози та ядра соняшнику. Випускають ваговим у картонних ящиках масою нетто 3,5 кг. Термін зберігання — 90 діб.


Крім козинаку Арахісового (арахіс уварений у цукрово-патоковому сиропі), може бути Арахісовий з кунжутом, Арахісовий з ізюмом, родзинками (рис. 15.3).

Ви бачите тільки 27% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.