Книжки по товарознавству

Рахат-лукум

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Рахат-лукум (тюрк., від араб, рахат аль хулькум, буквально — відпочинок для горлянки) — це вироби типу мармеладу, основою рецептури яких є цукор-пісок і крохмаль кукурудзяний (110-120 кт/т), з включенням кислоти лимонної, а для рахат-лукума з ядрами соняшника - виннокам'яної.
Індивідуальні особливості рахат-лукума формують: ванілін (Ванільний), олія трояндова (Трояндовий), пюре фруктово-ягідне (Асорті), порошок мандариновий (Мандариновий), ядро горіха підсушене (Горіховий), какао-порошок (Шоколадний), ядро соняшника смажене (3 ядрами соняшника), екстракт сливовий (Ювілейний). Для всіх видів передбачена прямокутна або квадратна форма, обсипана цукровою пудрою поверхня. В 1 кг міститься не менш як ЗО шт. виробів.
Рахат-лукум Трояндовий має прямокутну або квадратну форму з ароматом троянди, поверхня в нього посипана цукровою пудрою (рис. 15.20).


Рис. 15.20. Рахат-лукум Трояндовий
В окрему підгрупу можна виділити рахат-лукум двохшаровий у цукровій пудрі з відповідними ароматами: полуниці і лимона, ожини і апельсина, ківі і дині, а також з курагою і ізюмом (рис. 15.21).

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.