Книжки по товарознавству

Шербет

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Шербет представлений широким асортиментом. Його виробляють на основі помадних або жирових мас з включенням у рецептуру багатьох виробів подрібнених горіхів, а деяких — ізюму, кунжуту, цукатів, какао-порошку та ін. На основі цукрової помадної маси виготовляють шербет з цукатами, до складу якого входить 15 % цукатів, шербет цукровий містить 28 % ядра горіха смаженого подрібненого, шербет особливий — 25 % ядра арахісу смаженого подрібненого і 2,7 % какао-порошку, шербет Новинка — 23 % ізюму, 8,5 % сироватки згущеної і 7,4 % маргарину. Шербет Гуцульський випускають у формі прямокутного моноліту з доданням тертого арахісу, частини какао-порошку і цукру.
На основі молочної помадної маси випускають шербет арахісовий з включенням 29 % ядра арахісу смаженого дробленого, Ізюмний — 24 % ізюму, Молочний — 27,6 % ядра ліщинового горіха, Шоколадний з горіхами — 27,3 % ліщинового горіха смаженого і 5,1 % какао-порошку.
Шербет молочний з арахісом готують на основі молочної помади, з доданням ядер арахісу. Шербет молочний з арахісом і какао вирізняється ароматом какао продуктів, більш темним забарвленням і 100 г його містить: білків — 7,1 г, жирів — 12,6 г, вуглеводів — 60,7 г. В один ящик упаковують 5 кг шербету (рис. 15.24).


Рис. 15.24. Шербет молочний з арахісом (І) і молочний з арахісом і какао (2)
До складу шербету Ніжний і Любительський входить вершкова помада, яка включає молоко незбиране згущене з цукром і масло вершкове, а Любительського — ще й ядро арахісу смажене дроблене.
Шербет Сім-Сім готують на основі цукру-піску, патоки, молока сухого, маргарину молочного, білка яєчного, з використанням агару, лимонної кислоти, барвника кармазину і ароматизатора вишневого. Шербет Солодка казка виробляють із цукру-піску, патоки, сухого молока, маргарину молочного, арахісу смаженого подрібненого, з доданням солі кухонної (рис. 15.25).


Рис. 15.25. Шербет Сім-Сім (І) і Солодка казка (2) 3512

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.