Книжки по товарознавству

Цукерки

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

На суміші ксиліту (53 %) і сорбіту (17 %) готують цукерки Пінгвін, смак яких поліпшений за рахунок внесеної лимонної кислоти, а запах — ароматизатора «апельсин». Випускають фасованими в коробки масою нетто 100-150 г. Близькі до них за складом цукерки Глобус, Дикий медок і Росинка, в рецептурі яких додатково передбачене відповідне пюре: полуничне, абрикосове або чорносмородинове. Цукерки Помадно-полуничні мають корпус із помадної маси на ксиліті з доданням полуничного пюре. Цукерки Фруктові на сорбіті готують на яблучному і збагачені смородиновим пюре.
Підвищеним попитом користуються цукерки Лікерно-желейні і Лікерно-желейні з медом, в яких частка шоколадної глазурі на ксиліті складає 25 %.
Корпус цукерок Лікерно-желейних готують на сорбіті та інвертному сиропі з включенням агароїду, лимонної і аскорбінової (1,05 кг/т) кислот. Корпус цукерок Лікеро-желейні з медом має більш високу харчову цінність завдяки використанню меду і аскорбінової кислоти (1,32 кг/т).

Ви бачите тільки 42% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.