Книжки по товарознавству

Печиво

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Печиво готують цукрове з борошна вищого сорту (Діабетичне, Шатрія), з борошна 1 сорту — Діабетичне з ксилітом; затяжне 3 борошна 1 сорту — Ксилітне; здобне з борошна вищого сорту — Дебют, а також із суміші пшеничного борошна вищого сорту і вівсяного — Полечко. Печиво Шатрія і Ксилітне — на маргарині, а інші види — на вершковому маслі; Діабетичне і Дебют — на сорбіті, а решта — на ксиліті. Печиво Діабетичне на сорбіті містить жиру 3,6 %, білків — 7,8 %, а 100 г печива містить 20 г сорбіту і 1 г цукру в перерахунку на цукрозу. Для печива Дебют використовують зародкові пластівці пшениці.
Печиво цукрове з фруктозою виробляють на маргарині з борошна пшеничного вищого ґатунку з доданням меланжу і молока сухого знежиреного. У 100 г продукту міститься 24,5 г фруктози, 17,6 г жиру і 2,8 г загального цукру у перерахунку на цукрозу.
Серед досліджених замінників цукру (мальтит, маніт, ксиліт, сорбіт, ізомальтоза, олігофруктоза, полідекстроза) найбільш близьке до контрольного зразка було печиво з використанням ксиліту. Найгірші результати отримані із заміною цукру мальтитом.

Ви бачите тільки 54% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.