Книжки по товарознавству

Вафлі

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Вафлі виробляють п'ятишаровими з начинкою на ксиліті, у тому числі з жировою (Вітерець, Північні), молочно-жировою (Діабетичні) і молочно-жировою з какао-порошком (Хвиля). Вафлі Північні — вирізняються поліпшеним складом начинки, оскільки частину кондитерського жиру замінено кокосовою олією (24,9 %) і до складу начинки вносять крихти вафельних листів (13 %). Вафлі Біля потічка мають фруктову начинку, яку готують на сорбіті у суміші з яблучним пюре і порошком яблук.
Вафлі Осінній сад готують з молочно-жировою начинкою на фруктозі з доданням какао-порошку. У 100 г виробів міститься 33 г фруктози, 35 г жиру і 2,7 г загального цукру в перерахунку на цукрозу.
Розроблені рецептури молочно-жирової начинки без цукру на основі комплексного підсолоджувача «Сламікс» (0,24 %), до складу якого входять: ацесульфам калію і неогесперидин дигідрохалкон.

Ви бачите тільки 39% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.