Книжки по товарознавству

Торти

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Торти бісквітні: Бісквітний з ксилітом, Бадьорість, Діабетичний. Бадьорість має прямокутну форму, складається з двох шарів напівфабрикату діабетичного, прошарованих вершковим кремом на сорбіті і сливами з компоту. Зверху прикрашений кремом на сорбіті і оздоблений цим же кремом і горіхами.
Торт Вишенька — два листкові напівфабрикати, з'єднані кремом із сорбітом та вишнями у власному соку. Поверхня та бокові сторони оздоблені кремом і обсипані крихтами листкового напівфабрикату. Фруктовий — два листові напівфабрикати з'єднані повидлом яблучним із сорбітом, поверхня покрита тим же повидлом, обсипана крихтами листкового напівфабрикату.
На основі проведених досліджень запропоновано нову технологію бісквітних напівфабрикатів дієтологічного призначення із введенням у рецептуру фруктози, топінамбуру, ксампану та какао-порошку. Використання фруктози в розроблених борошняних кондитерських виробах надає їм функціональних властивостей, що робить можливим вживання їх хворим на цукровий діабет.
Вчені КНТЕУ запропонували нову технологію бісквітних напівфабрикатів з діабетично-профілактичними властивостями. Нею передбачено виготовлення тіста з вмістом 46,5-66,87 % фруктози із застосуванням топінамбуру в кількості 30-50 % до маси сировини, а також із внесенням у тісто 0,5 % ксампану та 5,1 % какао-порошку до маси борошна. Використання фруктози в розроблених борошняних кондитерських виробах надає їм функціональних властивостей, що робить можливим вживання хворими на цукровий діабет.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.