Книжки по товарознавству

Лікувально-профілактичні вироби

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Лікувально-профілактичні вироби включають евкаліптову, анісову, ментолову олію, ментол, які заспокійливо діють при кашлі і неврологічній хворобі, поліпшують виділення мокроти.
Карамель Анісо-ментолова містить 0,45 кг/т анісової олії і 1 кг/т ментолу. її рекомендують при кашлі в кількості 8-10 штук на день.
Карамель Ментолові пастилки включає 7,1 кг/т ментолу, 1,2 кг/т м'ятної і 0,33 кг/т евкаліптової олії. Остання проявляє антисептичну, протизапалювальну і заспокійливу дію. Рекомендують приймати протягом дня 6-8 пастилок.
Карамель Евкаліптова з доданням 0,25 кг/т евкаліптової, 1 кг/т м'ятної і 0,25 кг/т анісової олій. Використовують аналогічно попереднім видам.
Пріоритетним напрямком підвищення біологічної цінності карамелі є розробка виробів профілактичного призначення з доданням йодвмісної сировини Науковці рекомендують вводити в льодяникову карамель морські водорості у кількості, за якої вміст йоду в 100 г карамелі складає близько 100 мкт
Частина лікувально-профілактичних виробів включає значну частку пектину, який застосовують для профілактики хронічних інтоксикацій важкими металами. Пектин зв'язує іони свинцю, ртуті, марганцю, кобальту та інших металів, що пояснюють наявністю вільних карбоксильних груп у галактуронових кислотах. Деякі автори вважають, що важкі метали можуть адсорбуватись і самою молекулою полімеру, утворюючи нерозчинні сполуки (пектинати, пектати), які в харчовому каналі не всмоктуються і виводяться з організму.
Розроблена рецептура мармеладу Профілактичний з підвищеною концентрацією пектину (8%), який рекомендують споживати у кількості 25 г на добу.

Ви бачите тільки 28% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.