Книжки по товарознавству

Підготовка проб для лабораторних випробувань

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Підготовка проб для лабораторних досліджень кондитерських виробів передбачає застосування наступних засобів вимірювань, допоміжних пристроїв та посуду:
• годинник згідно з чинним нормативним документом;
• ваги лабораторні загального призначення другого класу точності з найбільшою границею зважування 200 г згідно з ГОСТ 24104;
• фарфорова ступка згідно з ГОСТ 9147;
• тертушка або механічний подрібнювач згідно з чинним нормативним документом;
• скляні банки з притертими скляними або гумовими пробками згідно з ГОСТ 25336;
• пластмасові коробки з кришками, що загвинчуються, згідно з чинним нормативним документом;
• холодильник згідно з чинним нормативним документом. Дозволено застосовувати інші засоби вимірювальної техніки,
посуд, допоміжне обладнання; матеріали з характеристиками, не нижчими, ніж зазначені у стандарті.
Дозволено використовувати інші види пакувальних матеріалів, дозволених до використані центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я України.
Підготування проб без розділення виробу на складові частини
Підготування проб для випробовувань без розділення на складові частини проводять для виробів і напівфабрикатів, які являють собою однорідну масу або розділення яких на складові частини утруднене. Наприклад; карамель, драже, мармелад, желейні вироби, пастильні вироби, халва, шоколад, пустотілі вироби з шоколадної та кондитерської маси, какао-порошок, какаовела, печиво, крекер, галети, пряники, коврижки, вафлі, кекси, випечені напівфабрикати для тортів та напівфабрикати для оздоблювання тістечок і рулетів, ірис, неглазуровані цукерки, східні солодощі типу карамелі і типу м'яких цукерок, солоні горіхи, борошняні східні солодощі (кураб'є, шакер-лукум, солодкий назук, горіхові трубочки, струдель), рахат-лукум, кекси типу «Десерт», жувальна гумка, журавлина в цукровій пудрі, ромова баба та ін.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.