Книжки по товарознавству

Метод визначення ступеня подрібнення шоколаду

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Обладнання і допоміжні матеріали: ваги лабораторні чашкові з найбільшою межею зважування до 200г; ваги лабораторні з найбільшою межею зважування до 1 кг; секундомір (годинник); термометр; баня водяна.
Посуд: стакан хімічний місткістю 250 мл; піпетки; палички скляні.
Реактиви: гас.
Підготовка до аналізу:
Перевіряють нульове положення ваг, після чого встановлюють їх чутливість таким чином, щоб від навантаження 10 мг стрілка відхилялась від нуля на 10 поділок шкали з похибкою ± 1 поділка. Потім приступають до обладнання ваг спеціальними деталями. Спочатку знімають праву чашку ваг і виймають із-під неї диск аретиру, а на його місце встановлюють підставку для стакану. Встановивши на підставку стакан, опускають у нього підвішений до ваг диск зі стержнем. Добавляючи у верхній циліндр стержня дріб або кварцовий пісок, підганяють масу диску зі стержнем до маси знятої чашки.
Шляхом послаблення гвинта на підставці змінюють положення підставки, домагаючись того, щоб стержень знаходився у центрі стакану.
Наливають у склянку 250 мл гасу. Встановлюють його на підставку і опускають стержень. Повертаючи стержень у гвинтовій нарізці циліндру з вантажем, розміщують таким чином, щоб кругова межа співпала з рівнем гасу у стакані. Рівновагу, яка змістилася під час опускання стержня у гас, відновлюють за допомогою необхідного кусочка дроту, який під час підбору ваги підвішують на гачок коромисла, добившись рівноваги, розміщують у циліндр стержня.

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.