Книжки по товарознавству

Визначення вмісту сорбінової кислоти

Сорохман. Асортимент і якість кондитерських виробів

Метод застосовується для визначення вмісту сорбінової кислоти в кремах, виготовлених з її додаванням. Для проведення аналізу потрібно наступне.
Обладнання і допоміжні матеріали', спектрофотометр з діапазоном виміру, що дозволяє проводити дослідження при довжині хвилі 256 нм; ваги лабораторні; вата медична; скляні кульки.
Посуд: установка для перегонки (рис. ), яка складається з посудини для перегонки (1), двохгорлої колби (2) місткістю 1000 мл, лійки з краном для подачі води (3), дефлегматора (4) довжиною приблизно 500 мм, сполучної трубки (5) на шліфах, холодильника спіралеподібного (6), Скляної лійки з подовженим кінцем і вкладеним шаром вати (7) і прийомної мірної колби (8) місткістю 250-500 мл; колби мірні місткістю 500 і 1000 мл; колби конічні місткістю 50 мл; піпетки на 1, 2 і 10 мл.
Реактиви: натрій хлористий; магній сірчанокислий 7-водний; кислота сірчана концентрована; кислота оцтова концентрована; натрій вуглекислий кислий; мідь сірчанокисла 5-водна; гідроксид натрію; кислота сорбінова СНЗ(СН:СН)2СООН.


Рис. 17.2. Прилад для перегонки сорбінової кислоти

Ви бачите тільки 43% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.