Книжки по товарознавству

Газозварювання та газорізання

Зрезарцев. Товарознавство сировини та матеріалів

При газовому зварюванні метал нагрівають високотемпературним газовим полум'ям яке утворюється при спалюванні горючого газу (ацетилен, природний, водень, пари бензину) в атмосфері кисню. Найчастіше використовують ацетилен (С2Н2), бо він забезпечує найвищу температуру згоряння (до 3200°С). Ацетилен при тиску більшому за 0,175 Мпа стає вибухонебезпечним. Тому його зберігають у балонах заповнених пористим активованим вугіллям з величиною зерна 1,0>3,5мм і на 1/3 залитих ацетоном.

Це дозволяє надійно його зберігати під тиском 1,9Мпа. Ацетиленові балони фарбують у білий колір і роблять напис червоною фарбою «Ацетилен». Кисень зберігають у балонах під тиском 15Мпа. Балони фарбують у синій колір і роблять напис чорною фарбою «Кисень». При великому споживанні економічно вигідніше транспортувати кисень у рідкому стані, а на місці переводити його у газоподібний стан.

Ви бачите тільки 27% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.