Книжки по товарознавству

Особливі методи зварювання

Зрезарцев. Товарознавство сировини та матеріалів

Вони дозволяють зварювати різноманітні композиції матеріалів при великій різниці по товщині, або отримувати зварні шви якість яких недосяжна для традиційних методів зварювання. Основні з них: Контактне (електроконтактне)зварювання (мал.5.11) Полягає у короткостроковому нагріванні місця з'єднання електричним струмом (з оплавленням або без оплавлення) і наступному пластичному деформуванні яке формує саме з'єднання.
Поверхні зварюваних деталей зближуються на відстань дії сил міжатомної взаємодії. Застосовують змінний струм, або імпульс постійного струму. За типом зварного з'єднання виділяють:
Точкове зварювання (мал.5.12). Листові заготовки стискуються між електродами через які подається зварювальний струм. Поверхні, що контактують з електродами нагріваються повільніше ніж у місці контакту деталей. Нагрів завершується утворенням ядра метал якого знаходиться у рідкопластичному стані.
Після цього виключають струм і припиняють стискування. Точкове зварювання застосовують для деталей з низько-і середньовуглецевих сталей, низьколегованих конструкційних, алюмінія, міді та їх сплавів товщиною 0,5>6,0мм.

Шовне (роликове) зварювання мал (5.13). Електроди між якими пропускають листові заготовки виконані у вигляді роликів. Утворюється суцільний герметичний шов. Товщина зварюємих деталей 0,3>3,0мм. Найчастіше зварюють різні ємкості та виконують всі типи зварних з'єднань що і точковим, але герметичні.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.