Книжки по товарознавству

Кріпильні вироби

Зрезарцев. Товарознавство сировини та матеріалів

Згідно з технічними вимогами на кріпильні вироби загального призначення встановленні вимоги до використовуємих марок матеріалів, їх механічних властивостей та покриття в залежності від умов експлуатації (Табл. 6.3).
Таблиця 6.3
Позначення покриття*

Кріпильні вироби призначені для створення роз'ємних або не роз'ємних з'єднань деталей та конструкцій. До них відносять:
Болти. Являють собою циліндричні вироби (мал. 6.1) з різьбою для накручування гайки або закручування в якусь деталь.
Характеризуються діаметром і ходом різьби, формою головки, розміром під ключ, точністю, загальною довжиною і довжиною нарізаної частини.

Гайки. Вироби (мал. 6.2) які мають отвір з різьбою. В залежності від форми бувають чотирьох та шестигранними, круглими, ковпачковими і спеціальних конструкцій. Характеризуються діаметром і ходом різьби, товщиною та розміром під ключ. Форма гайки та її конструкція встановлюється стандартом. Наприклад

Шпильки. Являють собою (мал. 6.3) циліндричні вироби з різьбою на обох кінцях Характеризуються загальною довжиною і довжиною нарізаних частин, діаметром і ходом різьби. Наприклад:
Шпилька МІ6 - 6gxl20. 58 ГОСТ. ..
група міцності (без покриття)

Гвинти. Являють собою (мал.6.4) циліндричні вироби з різьбою для накручування гайки або закручування в якусь деталь. Мають головку (циліндричну, напівкруглу або потайну) з шліцом (проріззю) під звичайну або хрестоподібну викрутку, чи з заглибленням «під ключ». Характеризуються діаметром і ходом різьби, загальною довжиною і довжиною нарізаної частини.

Конструкція головки встановлюється стандартом. Наприклад:
Винт В.М10 - 6qx25. 48 ГОСТ. ..
група міцності (без покриття)
Болти, гвинти, шпильки та гайки виконують таких класів точності: С — груба точність, В — нормальна точність, А — підвищена точність.

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.