Книжки по товарознавству

Сітки

Зрезарцев. Товарознавство сировини та матеріалів

Являть собою вироби (мал. 6.7) з дроту у. вигляді полотна з рівномірно розташованими отворами—чарунками певної форми і розмірів. Використовують дріт з вуглецевої або легованої сталі, кольорових металів і сплавів.
Випускають сітки загального призначення (для виготовлення перегородок, кліток, відокремлення сипучих матеріалів і т.п.) та спеціального (для армування бетону або скла, фільтрування і т.п.). За способом виготовлення сітки бувають:

1. Ткані. Дріт, що проходить вздовж сітки називають основою, а поперек — утком. Основа може складатися з однієї дротини або кількох скручених у прядь (канатик). Процес переплітання дротин полягає у перехрещуванні дротини основи і утка через одну або дві дротини.
2. Плетені (скрученні). Виготовляють скручуванням кожної дротини з однією з двох розташованих поряд. Можуть мати квадратні, прямокутні або ромбічні чарунки
3. Зварні або збірні.
Плетені сітки поставляють за розміром чарунка та діаметру дроту. Наприклад:

За стандартами випускають з таким розміром чарунків: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 20, 25, ЗО, 35, 40, 45, 50, 60, 80, 100 мм.

Ви бачите тільки 29% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.