Книжки по товарознавству

Класифікація і характеристика вантажів

Зрезарцев. Товарознавство сировини та матеріалів

За фізичним станом всі складуємі вантажі поділяють на види: штучні, сипучі та рідкі. Штучні вантажі їх поділяють на одиночні (штучні), тарні, пакетовані та контейнерні. Розрізняють одиночні вантажі без упаковки (пачки пиломатеріалів тощо) і в упаковці. Штучні вантажі розрізняють за призначенням, масі, габаритним розмірам і методу упакування. За транспортно-складськими характеристиками вони поділяються на групи: комплектуючі деталі і вироби, обладнання, метали і металовироби, лісоматеріали і будівельні матеріали.
Тарні вантажі — вироби, деталі, блоки розміщені в спеціальній виробничій тарі. Під тарою розуміють промисловий виріб призначений для зберігання вантажів та забезпечення їх збереження. При роботі з вантажами у тарі досягається підвищена ефективність використання засобів механізації і спрощення технології складських робіт.
Пакетовані вантажі — одиночні, тарно-штучні та тарні вантажі зібрані в пакети на стандартних піддонах або прокладках.
Зникає поштучне переміщення вантажів.
Контейнерні вантажі — великовагові (до 30т і більше) тарні, тарно-штучні та пакетовані вантажі розміщені в контейнерах, які являють собою уніфіковану багатооборотну тару для безперевалочної доставки вантажі.
Сипучі вантажі

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.