Книжки по товарознавству

Метрична конвенція

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Розвиток суспільства, його економіки, техніки, культури немислимий без кількісного пізнання і перетворення дійсності. І хоча в наші дні це цілком очевидно, все ж про роль метрології слід нагадати.
Кінець XVI ст. ознаменувався формуванням наукових напрямів у фізичних знаннях. У цей час робляться перші спроби наукового підходу до проблем вимірювань, тобто закладаються перші основи метрології. У кінці XVIII ст. гостро стає питання про ліквідацію неймовірного різнобою в одиницях, які застосовуються для практичних вимірювань не тільки різними народами, а й у межах однієї держави. Спроби вирішити ці питання приводять до створення метричної системи прогресивної наукової основи вимірювань. Особливо гостро стало питання про уніфікацію одиниць у міжнародному масштабі.
20 травня 1875 р. була підписана міжнародна Метрична конвенція. Ця подія залишила слід в історії розвитку науки і техніки, який продовжує справляти на нього все більший влив у наш час.

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.