Книжки по товарознавству

Антропометрія

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Промислова антропометрія є складовою частиною антропології (науки про походження і еволюцію людини); вона вивчає з певних позицій взаємозв'язки в системі людина-машина-робоче місце, вплив розмірів людського тіла, окремих індивідів та певних груп населення на ефективність праці і допомагає проектувальникам у використанні даних, що стосуються, розмірів людського тіла. Антропометрія має про розміри людської фігури певної групи населення (робітники промисловості, працівники сільського господарства, молодь, льотчики і т.д.), народностей, у тому числі племен (рис. 2.7).
Антропометричні дані (табл. 2.5) використовують спеціалісти, які займаються, питаннями ергономіки, а також конструктори, що проектують, наприклад, сидіння робочих місць, рукоятки інструментів і захоплювальних пристроїв органів управління, внутрішнє оформлення кабін управління, розміщення індикаторних пристроїв і органів управління в робочих зонах біля верстата або іншого обладнання. Розмір кожного виробу, дії та зусилля, необхідні для маніпулювання, повинні відповідати можливостям людини.

Ви бачите тільки 38% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.