Книжки по товарознавству

Уповноваження та атестація в державній метрологічній системі

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

1. Уповноваження в державній метрологічній системі (далі — уповноваження) здійснюється відповідним органом з метою документального засвідчення компетентності і права підприємства та організації чи їх окремого підрозділу проводити, державні випробування і повірку засобів вимірювальної техніки та атестацію методик виконання вимірювань.
2. Атестація в державній метрологічній системі (далі* — атестація) здійснюється відповідним органом з метою документального засвідчення компетентності і права підприємства та організації чи їх окремого підрозділу проводити калібрування засобів вимірювальної техніки та вимірювання.
3. Уповноваження і атестація та оформлення їх результатів проводяться в порядку, встановленому нормативно-правовими актами дойм.
4. До проведення робіт з уповноваження та атестації залучаються аудитори з метрології, атестовані в порядку, встановленому нормативно-правовим актом ЦОВМ.

Ви бачите тільки 40% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.