Книжки по товарознавству

Види метрологічного контролю і нагляду, який здійснюють метрологічні служби центральних органів виконавчої влади, підприємств та організацій

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

1. До метрологічного контролю належать:
— атестація калібрувальних і вимірювальних лабораторій підприємств і організацій;
— метрологічна атестація засобів вимірювальної техніки;
— калібрування засобів вимірювальної техніки;
— метрологічна експертиза документації та атестація методик виконання вимірювань.
2. Метрологічний контроль здійснюється метрологічними службами центральних органів виконавчої влади, їх головними і базовими організаціями, метрологічними службами підприємств і організацій.
3. Головними і базовими організаціями, атестованими відповідно до частини шостої статті 17 цього Закону, проводиться атестація калібрувальних і вимірювальних лабораторій підприємств і організацій, що належать до сфери управління відповідних центральних органів виконавчої влади або не належать до цієї сфери, але належать до сфери, в якій реалізація державної політики належить до повноважень цих органів (за винятком вимірювальних лабораторій, атестація яких, згідно із законодавством, здійснюється територіальними органами), — на проведення, відповідно, калібрування засобів вимірювальної техніки для власних потреб цих підприємств і організацій та вимірювань у сфері та (або) поза сферою поширення державного метрологічного нагляду.

Ви бачите тільки 47% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.