Книжки по товарознавству

Властивості, які проявляють себе тільки у відношенні еквівалентності. Поняття про розрахунки

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Якщо властивість проявляє себе тільки у відношенні еквівалентності, то володіючи нею, об'єкти можуть бути виявлені, класифіковані, підведені контролю за класами властивостей еквівалентностей, відбитті відповідними формальними об'єктами — числами.
Прикладом об'єктів, що володіють властивостями еквівалентності, можуть бути, наприклад, види тварин: заєць, ведмідь та ін. Кожна група таких об'єктів відзначається характерними властивостями, найменуваннями і розпізнається за еквівалентністю тим чи іншим способом.
Властивості, що проявляються у відношенні еквівалентності, відбиваються ізоморфно, тобто взаємооднозначно в обох напрямках. При цьому даному емпіричному об'єкту X відповідає тільки даний формальний об'єкт N, наприклад, у вигляді числа із множини натуральних чисел М/, і навпаки, X = Хекв - N., тобто (1...NH). Для відбиття числами об'єктів, які володіють властивостями, що проявляють себе лише у відношенні еквівалентності, використовуються шкали найменувань (розглядаються далі).

Ви бачите тільки 49% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.