Книжки по товарознавству

Інтенсивні величини, які задовольняють відношення еквівалентності і порядку. Поняття про величини і контроль

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Множини властивостей, крім відношення еквівалентності, проявляють себе і у відношенні наявності в них кількісної ординати властивості інтенсивності. При розчленуванні об'єкта такі властивості звичайно не змінюються і називаються інтенсивними величинами. Порівнявши інтенсивні величини, можна визначити їх співвідношення, упорядкувати за інтенсивністю даної властивості. При порівнянні інтенсивних величин виявляється відношення порядку, тобто визначається співвідношення між величинами. Приклади інтенсивних величин: твердість матеріалу, запах та ін.
Інтенсивні величини можуть бути виявлені, класифіковані за інтенсивністю, піддані контролю, кількісно оцінені монотонно збільшеними або спадними числами.
На підставі поняття «інтенсивна величина» вводяться поняття фізичної величини (див. 5.2.1) та її розміру. Розмір фізичної величини, кількісна місткість у даному об'єкті властива відповідно поняттю ФВ.

Ви бачите тільки 56% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.