Книжки по товарознавству

Розміщення координатних осей і прив'язка до них конструктивних елементів

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Модульна просторова координатна система і відповідні модульні сітки з розчленуваннями, кратними певному укрупненому модулю, мають бути неперервними для всього запроектованого будинку або споруди; допускається застосування вставок з розмірами С, кратними меншому модулю, в місцях деформаційних швів.
В окремих випадках допускається заміна неперервної системи (рис. 7.5, а) перервною з парними координаційними осями і вставками між ними, з розмірами, кратними меншому модулю (рис. 7.5, б, в).
Прив'язка несучих стін до координатних осей здійснюється залежно від їхніх конструкцій і розташування в будівлі.


Рис. 7.5. Розміщення координатних осей в плані будівлі з несучими стінами: а — неперервна система із суміщенням координатних осей з осями несучих стін; б — перервна система з парними координатними осями і вставками між ними; в — перервна система при парних координатних осях, що проходять у товщі стін


Рис. 7.6. Прив'язка стін до координаційних осей: а, б, в — величини прив'язок від координаційних осей, вказані для координаційних площин елементів; г, д, е — зовнішня площина зовнішніх стін знаходиться з лівого боку кожного зображення
Геометричну вісь внутрішніх несучих стін слід суміщати з координатною віссю (рис. 7.6, а); асиметричне розташування відносно координатної осі допускається тоді, коли це доцільно для масового застосування уніфікованих будівельних виробів, наприклад елементів сходів і перекриття.
Внутрішня координаційна площина зовнішніх несучих стін повинна зміщуватися всередину будівлі на відстань а від координаційної осі (рис. 7.6, б, в), яка дорівнює половині координаційного розміру товщини паралельної внутрішньої несучої стіни dj2 або кратна М чи 1/2М; при обпиранні плит перекриття на всю товщину несучої стіни допускається суміщення зовнішньої координаційної площини з координаційною віссю (рис. 7.6, г).

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.