Книжки по товарознавству

Міра відповідності. Загальні положення

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Для спрощення викладу тексту далі йтиметься тільки про міжнародні стандарти, але все викладене стосується і регіональних стандартів.
Для порівняння національних стандартів з відповідними міжнародними стандартами (далі - МС) обов'язково треба позначати відповідність, якщо їх взаємозв'язок має бути легко зрозумілим. Триступенева схема класифікації відповідності розділ (9.4) достатня і детальніше позначення недоцільне через велику кількість можливих випадків. Будь-яке порівняння має бути зроблене пункт за пунктом і повністю охоплювати як сферу застосування, так і зміст, щоб виявити розбіжності в положеннях.
МС вважають прийнятим, якщо національний стандарт ідентичний розділ (9.4) чи модифікований щодо міжнародного стандарту.
Ідентичне прийняття МС гарантує прозорість, яка є запорукою сприяння торгівлі. Важливо пам'ятати, що навіть якщо два органи у своїх національних стандартах увели відхилення щодо МС чи нову редакцію, що їх вони вважають несуттєвими, проблеми можуть виникнути через те, що ці зміни накладаються і призводять до неприйнятності між двома такими національними стандартами. Ідентичне прийняття запобігає цим проблемам.
Ідентичні стандарти
Національний стандарт ідентичний з МС за таких умов:

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.