Книжки по товарознавству

Методи позначення технічних відхилень та редакційних змін

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Загальні положення
Національний стандарт повинен включати:
а) пояснення у формі національного вступу та/чи передмови і в місцях (по тексту), де це доречно;
б) додаток, у якому описано будь-які редакційні зміни та/чи технічні відхилення та пояснено, чому їх було зроблено І як їх позначено в тексті національного стандарту.
Коли технічних відхилень (та причин, що їх пояснюють) чи редакційних змін небагато, вони можуть бути розміщені в національному вступі.
Конкретні (специфічні) відхилення або рекомендації (з відповідними перехресними посиланнями) можуть також бути включеними до національного вступу. Як альтернатива вони можуть бути включені до тексту чи до спеціального національного додатка.
Якщо до тексту включено будь-які національні пояснювальні примітки, редакційні зміни та (чи) технічні відхилення, зроблені з посиланнями на МС їх слід розміщувати безпосередньо після пункту до якого вони відносяться, і чітко виділяти в тексті МС, (наприклад, включати в рамку чи позначати однією вертикальною лінією зліва на полі проти відповідного тексту).
Їм повинні передувати такі написи:
- «Національна примітка» чи «Національне пояснення», якщо їхній зміст не виходить за межі редакційних змін;
- «Національне відхилення», якщо його зміст виходить за межі
редакційних змін.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.