Книжки по товарознавству

Приклади національних вступів

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Вступ до ідентичного національного стандарту
«Цей державний стандарт ідентичний міжнародному стандарту 13000000:1997 «Продукція, призначена для використання на світовому ринку. Загальні вимоги» із зміною ISO 00000-А1:1998. Технічним комітетом, відповідальним за цей стандарт, є ТК XX «Продукція для ринку України». Стандарт містить вимоги, які відповідають чинному законодавству.
Цей стандарт замінює ДСТУ 6666-1996 «Продукція для ринку України. Вимоги», який технічно застарів і не відповідає міжнародним вимогам.
До стандарту вміщено такі редакційні зміни:
а) у назві стандарту слово «світовий» замінено на «всесвітній», що відповідає назвам інших стандартів України;
б) включено національний інформаційний додаток з урахуванням інтересів користувачів. Перелік державних стандартів України (ДСТУ), ідентичних МС, посилання на які є в ISO 00000, разом із зміною наведено в додатку N».
Вступ до національного стандарту, прийнятого із змінами
(модифікованого)
«Цей державний стандарт є прийнятий із змінами (версії en або fr) МС 13000000:1997 «Продукція, призначена для використання на світовому ринку. Загальні вимоги» із зміною ISO 00000-А1:1998, Технічним комітетом, відповідальним за цей стандарт, є ТК XX «Продукція для ринку України». Стандарт вміщує вимоги, які відповідають чинному законодавству.
Цей стандарт замінює ДСТУ 6666-1996 «Продукція для ринку України. Вимоги», який технічно застарів і не відповідає міжнародним вимогам.
До стандарту було вміщено окремі зміни, які спричинені правовими вимогами і конкретними потребами промисловості України. Технічні відхилення і додаткову інформацію було включено безпосередньо до пунктів, до яких вони відносяться, та позначаються іншим шрифтом і заголовком «Національне відхилення» або «Національне пояснення». Повний перелік змін разом з обґрунтуванням наведено в додатку N.
До стандарту вміщено такі редакційні зміни:
а) у назві стандарту слово «світовий» було замінено на «всесвітній», що відповідає назвам інших стандартів України;
б) слова «цей міжнародний стандарт» замінено на «цей державний стандарт». Перелік державних стандартів України (ДСТУ), ідентичних МС, посилання на які є в ISO 00000, разом із зміною наведено в додатку N».
Вступ до національного стандарту, який є ідентичним
перекладом

Ви бачите тільки 41% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.