Книжки по товарознавству

Порядок допуску до застосування стандартних зразків зарубіжного випуску

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

До СЗ зарубіжного випуску належать СЗ, створені і випущенні за межі країни, в тому числі розроблені в рамках міжнародних і регіональних організацій, в розробці яких країна-імпортер не брала участі і приєднувалась до їх призначення, і завозили партіями або одиничними екземплярами (в тому числі у складі комплексного обладнання).
Стандартні зразки зарубіжного випуску допускаються до застосування як державні СЗ за рішенням національного органу з метрології на основі позитивних результатів метрологічної експертизи технічної документації на ці СЗ, яка проводиться в порядку, встановленому ГОСТ 8.315.
Порядок допуску до застосування зарубіжних СЗ, як галузевих або СЗ підприємств, установлюють відповідні компетентні організації.
При придбанні зарубіжних СЗ партіями роботи по допуску до застосування їх у країні проводять до придбання всієї партії.
Документацію на СЗ зарубіжного випуску для проведення метрологічної експертизи подає організація-імпортер до головного органу ДССЗ у такому обсязі:

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.