Книжки по товарознавству

Лідерство

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Усе XX ст. люди ретельно удосконалювали виробництво. І от уже замайоріли примари заводів-автоматів, роботизованих підприємств, куди не ступає нога людини... На жаль, як не крутилися, як не вертілися, а без людини, виявляється, не обійтися. Причому людині приділяється найактивніша роль — роль лідера.
Ми не проти заводів-автоматів і міст майбутнього, що народжуються у мріях фантастів. Але все, що робиться на цій землі, у кінцевому рахунку робиться людьми і для людей. Іноді доводиться чути, як суб'єктивне міркування якоїсь людини (подумаєш!) протиставляють об'єктивній істині з великої літери. Це, очевидно, омана. На ринку вирішує суб'єкт, а не робот-автомат.
Отже, XX ст. залишило нам послання: «Ніяку серйозну справу не буде виконано з найбільшим ефектом, якщо люди, які її очолюють, не візьмуть на себе лідерських функцій», Виходить, мало бути начальником, треба ще стати лідером. Системи управління організаціями, керівництво проектами, створення і використання систем якості — усе це сфера діяльності, нездатна вижити без лідерства.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.