Книжки по товарознавству

Залучення персоналу

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Чим більше люди, що працюють в організації, діють їй на благо, тим більш світлі перспективи відкриваються перед нею. От тільки як цього досягти? Випробувано безліч варіантів. Звичайно, на поводження персоналу істотно впливають культура організації і стиль лідерства, але визначається ситуація, насамперед, і відносинами «лідер — команда». А це означає, що тепер організація уявляється нам скоріше як система взаємодіючих команд, ніж жорстка ієрархічна вертикаль. Команда — це «троянський кінь», покликаний зруйнувати традиційну організацію, оскільки вона вже не цілком відповідає реаліям сучасного ринку. Зі збільшенням розмірів організації підсилюються дві різноспрямовані тенденції.
Одна з них пов'язана із зростанням обсягу ресурсів, можливостей для гнучких дій, сили впливу на конкурентів, впливу не тільки на навколишнє середовище, а й на політичну ситуацію, можливостей лобіювання своїх інтересів. Усе це в цілому позитивні моменти для долі організації й успіху бізнесу. Разом з тим ускладнюється структура, збільшується кількість рівнів управління, зростає число управлінців, швидко йде процес обюрокрачування організації. І це, безсумнівно, негативно впливає на долю організації, на імовірність її виживання.

Ви бачите тільки 20% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.