Книжки по товарознавству

Прийняття рішень на підставі фактів

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Будь-який вид людської діяльності пов'язаний зі створенням величезних масивів даних. Вони накопичуються, іноді цілеспрямовано, іноді самі собою, при цьому завжди існує гостра проблема перетворення цих даних в інформацію, що дозволяє усвідомити факти, важливі для прийняття різноманітних рішень. Певна річ, тут немає рішень на всі випадки життя. Є великий елемент невизначеності. Є велика різноманітність ситуацій і завдань. І все-таки можна спробувати створити деякий алгоритм.
Насамперед, виникає проблема показників, які становлять інтерес для прийняття рішень. Деякий час здавалося, що для повної характеристики діяльності будь-якого підприємства досить мати його стандартні фінансово-економічні показники. Однак поступово стало зрозуміло, що показники такого роду цікаві насамперед власникам бізнесу, акціонерам, інвесторам, нарешті, конкурентам. Але це аж ніяк не всі зацікавлені сторони і далеко не всі важливі аспекти діяльності. Для виявлення усіх важливих показників запропоновано збалансовану систему показників.
Крім фінансово-економічних, ця система включає ще три групи показників: 1) показники задоволеності клієнтів (споживачів, покупців) нашою продукцією та послугами; 2) характеристики внутрішніх бізнес-процесів; 3) показники можливостей для навчання і росту персоналу. Сукупність чотирьох множин саме і складає збалансовану систему показників. Вони з'єднують місію, бачення і стратегію організації з оцінками результатів поточної діяльності, дозволяючи тим самим приймати управлінські рішення, спрямовані, якщо треба, на коригування ситуації.

Ви бачите тільки 21% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.