Книжки по товарознавству

Історична довідка

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Після Другої світової війни багато країн прагнули до зближення, зберігаючи при цьому політичну незалежність, культурні та історичні традиції. Вищою метою було пробудження в кожної людини, кожної держави прагнення до цього об'єднання як гарантії збереження миру, розвитку співробітництва.
Ідея створення Сполучених штатів Європи знайшла свої перші риси вже 5 травня 1949 p., коли в Страсбурзі десятьма державами була створена Рада Європи.
25 травня 1957 р. в Римі шість держав підписали так звані Римскі угоди і створено Європейське Економічне співтовариство (ЄЕС) і Європейське співтовариство атомної енергії). Узгодження базувались на перспективах того, що добробут товариства і його політичні та економічні взаємозв'язки залежали від створення єдиного інтегрувального ринку. Договір включав точні визначення поняття вільного руху товарів, послуг, була поставлена така мета: «Завдання Товариства полягає в тому, щоб сприяти гармонійному розвитку економічних умов у його рамках, забезпечити суттєве і пропорційне розширення економічного виробництва, більш високу стабільність, прискорене піднесення життєвих умов і тісніші взаємовідносини між країнами-учасницями на основі створення загального ринку і поступового зближення економічної політики цих країн».

Ви бачите тільки 28% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.