Книжки по товарознавству

Упровадження та функціонування СУНС

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Організаційна структура та відповідальність. Функції, відповідальність і повноваження повинні бути визначені, документально оформлені і доведені до посадових осіб з метою сприяння ефективному управлінню навколишнім середовищем. Апарат управління повинен забезпечувати потреби в ресурсах для впровадження і функціонування СУНС.
Поняття «ресурси» включає людські ресурси, тобто кваліфікований персонал, технології та фінансові ресурси.
Вище керівництво організації повинне призначити свого представника, який, незалежно від інших обов'язків, виконував би визначені функції, ніс відповідальність і мав повноваження для:
а) забезпечення, розроблення, впровадження і підтримання в робочому стані СУНС відповідно до вимог цього стандарту;
б) звітування перед вищим керівництвом про функціонування СУНС, що створило б основу для її аналізу, оцінювання і вдосконалення.
Підготовка, обізнаність та компетентність. Організація має встановити потреби в підготовці персоналу. Вона повинна вимагати, щоб увесь персонал чия робота може мати значний вплив на навколишнє середовище, отримав відповідну підготовку.
Персонал, що виконує завдання, які можуть мати значний вплив на навколишнє середовище, повинен бути компетентним за рахунок відповідного навчання, підготовки та практичних занять

Ви бачите тільки 54% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.