Книжки по товарознавству

Забезпечення можливостей СУНС

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Людські, матеріальні та фінансові ресурси. Під час розгляду необхідних людських, матеріальних та фінансових ресурсів слід дати відповіді на такі питання:
1 Як саме організація встановлює та розподіляє ресурси, необхідні для досягнення екологічних цілей і завдань, у тому числі передбачених новими програмами?
2 Як саме організація простежує витрати та вигоди, пов'язані з екологічною діяльністю?
Ресурсна база та організаційна структура малого чи середнього підприємства можуть накладати певні обмеження на процес впровадження СУНС. З метою подолання цих обмежень підприємства повинні в усіх можливих випадках розглянути стратегічні напрями кооперації з такими партнерами:
а) великими організаціями-замовниками — для обміну технологіями та ноу-хау;
б) іншими підприємствами з ланцюга постачання чи близько розташовані — для визначення та вирішення спільних питань і обміну ноу-хау, сприяння технологічного розвитку, спільного використання виробничих засобів, установлення методів аналізу ефективності СУНС, колективному найму консультантів;

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.