Книжки по товарознавству

Етапи та особливості процесу акредитування

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Система акредитування ВЛ - це встановлений і визнаний набір процедур, який застосовується органами з акредитації з метою визначення відповідності контрольованої ВЛ стандартизованим вимогам.
Процес акредитування ВЛ органом з акредитації в системі УкрСЕПРО здійснюється згідно з вищезгаданим КНД, що встановлює загальні вимоги і правила функціонування системи акредитації ВЛ.
Він складається з таких етапів:
1. Збір інформації про лабораторію, яка подала заявку, необхідну
для її оцінювання;
2. Проведення оцінювання на місці спеціально призначеними для
цього експертами-аудиторами;
3. Аналіз отриманих відомостей про лабораторію і прийняття рішення про її акредитацію, умови і межі акредитування чи про відмову в акредитуванні. У системі УкрСЕПРО передбачена можливість акредитації будь-якої лабораторії (за її бажанням) незалежно від її галузевої належності і форми власності.
При цьому сертифікаційні випробування проводяться у ВЛ, акредитованих на технічну компетентність і незалежність. Але можливим є проведення випробувань у ВЛ, акредитованих лише на технічну компетентність. У таких випадках випробування контролює і відповідає за їх об'єктивність орган із сертифікації продукції, який доручив лабораторії проведення випробувань.

Ви бачите тільки 27% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.