Книжки по товарознавству

Якість

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

За рік, що минув після підписання Указу Президента «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції» та прийняття розпорядження Уряду «Про затвердження плану першочергових заходів щодо впровадження систем управління якістю на підприємствах на 2001-2002 роки», Держстандарт:
— розробив проект Концепції про засади державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), який розглянуто на Урядовому комітеті з питань економічного розвитку та європейської інтеграції;
— створив Український інститут якості, що має здійснювати науково-методичне забезпечення робіт у сфері якості та налагодити систему підготовки спеціалістів, менеджерів і аудиторів для системи та потреб економіки;
— запровадив як національні міжнародні стандарти серії ISO 9000 версії 2000 р.
Територіальні центри Держспоживстандарту за підтримки облдержадміністрацій розпочали створювати розгалужену мережу методично-консультаційних центрів.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.