Книжки по товарознавству

Захист прав споживачів у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Саранча. Метрологія, стандартизація, відповідність, акредитація та управління якістю

Успіх подальшого реформування національних систем стандартизації та сертифікації багато в чому залежить від створення ефективної системи державного контролю на внутрішньому ринку. І це зрозуміло. Суттєво спрощення процедур передринкового контролю, застосування декларації виробника без розвинутої розгалуженої, багаторівневої системи контролю у сфері торгівлі та послуг може привести до серйозних порушень інтересів і конституційних прав громадян.
Саме тому Держспоживтандарт наполегливо працював над удосконаленням законодавчої бази з питань захисту прав споживачів, внаслідок чого прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів» та Указ Президента України «Про заходи щодо посилення захисту прав споживачів». На часі прийняття Закону «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» з урахуванням зауважень, зроблених Президентом України.
Аналіз ситуації на споживчому ринку свідчить про те, що кількість виявлених порушень прав споживачів у сфері торгівлі, побуту, комунального та інших видів обслуговування населення в 2001 р. порівняно з 2000 р. зросла на 20%, тобто тут справи ще гірші, ніж у виробництві. З кожних 10 перевірених підприємств лише одне працювало без порушень норм чинного законодавства. І це при тому, що кількість перевірок було значно зменшено.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.