Книжки по товарознавству

Показники і норми якості

Пономарьов. Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів

Для визначення якості ананасів користуються технічними умовами контракту, а також стандартом ИСО 1838-75. Ананасы свежие. Хранение и транспортирование. Руководство. Для визначення якості партії ананасів від неї відбирають середню пробу.
В міжнародній торгівлі до свіжих плодів встановлено загальні основні вимоги за стиглістю, її рівномірністю в упаковці і в партії, щільністю, однорідністю форми, забарвлення шкірки, відсутністю натисків, забитостей, сонячних опіків, внутрішнього розкладання, тріщин, загнивання, плісені і пошкодження шкідниками. Листя султана повинно бути зеленим і прямим. Нормується масова частка сухих речовин— 11—18%, органічних кислот у перерахунку на лимонну кислоту — 0,5—1,6%.
Згідно з стандартом ИСО 1838-75 ананаси на товарні сорти не поділяють. Вимоги передбачені до стиглості, цілісності, чистоти, щільності плодів, наявності султана, відсутності сонячних опіків, тріщин, ознак захворювань, фізіологічних розладів, свіжих поранень і побитостей.

Ви бачите тільки 51% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.