Книжки по товарознавству

Транспортування, зберігання, достигання

Пономарьов. Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів

Ананаси упаковують в картонні ящики з отворами для притоку повітря та видалення вуглекислого газу і тепла, які утворюються в процесі дихання. Ящики повинні мати маркування, яке включає найменування товару, помологічний сорт, країну- виробника, стиглість, кількість плодів в упаковці або калібр.
Для ананасів передбачено чотири калібра: D — маса плодів з 700 до 900 г, С— більше 900 до 1100 г, В — більше 1100 до 1500 г, А —більше 1500 до 1800 г.
Плоди, призначені для експорту, збирають раніше настання споживної стиглості, але вони повинні бути типового розміру і форми. їх сортують за розмірами, стиглістю і укладають в ящики. Перевозять плоди стиглі морським транспортом за температури 7,5—8°С і відносній вологості повітря 85—90%. Плоди першого і другого ступеня стиглості перевозять за температури 10—13°С. За більш високої температури ананаси швидко перестигають, а за більш низької (менше 8°С) застуджуються. За більш високої відносної вологості повітря плоди вражаються грибковими захворюваннями, а за більш низької— в'януть, втрачають товарний вигляд.

Ви бачите тільки 64% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.