Книжки по товарознавству

Показники і норми якості

Пономарьов. Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів

В Україні немає стандартів на манго. Оцінювання якості здійснюється відповідно до Технічних умов контрактів, або за стандартом ООН/СЕК FFV-45. Згідно з цим стандартом плоди манго, які поставляються споживачам і не призначені для переробки, повинні відповідати таким мінімальним вимогам: бути цілими, щільними, свіжими, здоровими, чистими, без зайвої зовнішньої вологи, без чорних плям або слідів, що продовжуються під шкіркою, без видимих натисків, без комах— шкідників і або пошкоджень, що викликані ними.
Не допускаються плоди гнилі, загнилі або схильні до псування, які роблять їх непридатними до споживання, а також із стороннім запахом і/або смаком. Плоди також не повинні мати ознак втрати вологи або в'янення, уражень, які викликані післязбиральною обробкою гарячою водою і поліруванням щіткою. Під щільністю м'якоті розуміється те, що вона не повинна бути надмірно м'якою і в той же час піддаватися при легкому натисканні. Не допускаються не достиглі плоди, м'якість яких на зрізі має білий або біло-жовтий колір, а також перестиглі.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.