Книжки по товарознавству

Помело

Пономарьов. Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів

Помело — це гібрид помпельмуса Citrus maxima і грейпфрута Citrus paradisi. В країнах Південно-Східної Азії під назвою «помело» розуміють помпельмус і грейпфрут. З Ізраїля цей гібрид на світовий, європейський і український ринки постачається під назвою «помело». В енциклопедіях, довідниках цей плід має назви: Pomelo, Pomello, Pummelo і латинською Citrus grandis або Citrus maxima. Але фактично ми маємо справу з окремим новим видом гібриду-помело.
На прилавках торгових підприємств ці плоди можуть знаходитись поруч з грейпфрутами і споживачі не завжди їх розрізняють. Перш за все вони різні за розміром. Плоди грейпфрута мають масу 250 і найбільшу — 450—500 г, плоди помело — 0,5—2 кг. Грейпфрут зазвичай ідеально округлий або незначно приплюснутий з «полюсів», а помело відрізняється вираженим потовщенням шкірки біля плодоніжки, шкірка товста, блискуча, покрита характерними маслянистими пухирчиками (залозками) (рис. II. 1). Шкірка грейпфрута— солом'яно-жовта одного сортотипу і жовтувато-рожева або оранжево-рожева у іншого сортотипу (червоном'ясі).

Ви бачите тільки 54% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.