Книжки по товарознавству

Тамарілло. Походження, країни-виробники, експортери, види, сорти

Пономарьов. Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів

Тамарілло відноситься до роду Cyphomandra betacea, сімейства Solanaceae. До цього сімейства відносяться і томати.
Синоніми і місцеві назви: деревинний помідор, томат деревовидний, цифоманра; tamarillo, Tree tomato— англійською; tomate d'Abre— французькою; tamarillo, boomtomate— німецькою; tomate de la paz — іспанською; tomarillo, boomtomaat — нідерландською.
Назва «тамарілло» вважається комерційною, її вигадали новозеландські виробники томатного дерева. Придумав цю назву В. Томпсон, один із членів Новозеландської ради з просування цих плодів на ринок. Він з'єднав слово «tama», яке мовою маорі «лідерство» і слово «гіііо», яке схоже з іспанською мовою. Що надихнуло В. Томпсона на таку назву— невідомо? Спочатку це були складові «tama» і «tillo», але з якоїсь причини Томпсон змінив «t» на «г» і в результаті ми маємо назву «tamarillo». За іншою версією, друга частина слова походить від іспанської «атагіїїо», що означає «жовтий», оскільки європейці вперше побачили жовті плоди.

Ви бачите тільки 41% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.